Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Kluby Radnych Rady Miasta Szczecin III Kadencji

SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Halina Baran - okręg nr VI
  • Wojciech Dachowski - okręg nr VIII
  • Krzysztof Derbiszewski - okręg nr I
  • Katarzyna Fischer - okręg nr VII
  • Bolesław Gronkowski - okręg nr IV przewodniczący klubu
  • Henryk Jerzyk - okręg nr I
  • Piotr Kęsik - okręg nr IX
  • Grzegorz Kołodziejski - okręg nr V
  • Jerzy Kosiński - okręg nr I
  • Elzbieta Krawczak - okręg wyborczy nr VIII
  • Renata Krolopp - okręg nr V
  • Anna Kurpiel-Zerigat - okręg nr III
  • Andrzej Mickiewicz - okręg nr I
  • Jerzy Narloch - okręg nr II
  • Halina Pietrusińska - okręg nr IV
  • Czesław Plewka - okręg nr IX członek prezydium klubu
  • Tadeusz Pliszczak - okręg nr VI II-gi wiceprzewodniczący klubu
  • Anatol Syrenicz - okręg nr I
  • Bolesław Szargut - okręg nr III
  • Łukasz Tomczak - okręg nr IV
  • Edmund Trokowski - okręg nr VII I-szy wiceprzewodniczący klubu
  • Dariusz Wieczorek - okręg nr II

 Porozumienie Samorządowe - Polski Szczecin

  • Jerzy Serdyński - okręg nr V przewodniczący klubu
  • Edmund Bilicki - okręg nr IV
  • Jerzy Bogucki - okręg nr VIII
  • Leszek Duklanowski - okręg nr VII
  • Waldemar Kuś - okręg nr IV
  • Mariusz Miętkowski - okręg nr VII
  • Janusz Modrzejewski - okręg nr III
  • Andrzej Tarnowski - okręg nr VII

 PLATFORMA OBYWATELSKA

  • Barbara Jaskierska - okręg nr III
  • Paweł Bartnik - okręg nr iV
  • Arkadiusz Litwiński - okręg nr IV - przewodniczący klubu
  • Dariusz Stępień - okręg nr V
  • Karol Walkowiak - okręg nr I - wiceprzewodniczący

WSPÓLNOTA 2002

  • Andrzej Gajda - okręg nr VI
  • Dominik Górski - okręg nr VII
  • Przemysław Fenrych - okręg nr VI - przewodniczący klubu
  • Marek Siedlewski - okręg nr IX
  • Olgierd Wojciechowicz - okręg nr II

 NIEZALEŻNY RUCH SPOŁECZNY

  • Juliusz Słowacki - okręg nr IX przewodniczący klubu
  • Grzegorz Durski - okręg nr
  • Artur Niewiarowski - okręg nr III
  • Stanisław Nowak - okręg nr VII
  • Krzysztof Turbaczewski - okręg nr II

RADNI NIEZRZESZENI

  • Jan Ryszard Bal - okręg nr VI
  • Wiesława Chałubińska - okręg nr VII
  • Janusz Chudzyński - okręg nr VI
  • Franciszek Czaplicki - okręg nr VIII
  • Włodzimierz Gostyński - okręg nr VII
  • Jacek Jekiel - okręg nr II
  • Andrzej Kamrowski - okręg nr IV
  • Wojciech Kubicki - okręg nr IX
  • Zdzisław Łakomski - okręg nr V
  • Mirosława Masłowska - okręg nr I
  • Anna Parchimowicz - okręg nr VIII
  • Bartłomiej Sochański - okręg nr VII
  • Janusz Szewczuk - okręg nr VI
  • Janusz Wąsik - okręg nr VI
  • Stefan Ziółkowski - okręg nr III
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2020/11/25, odpowiedzialny/a: dyrektor Biura, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2020/11/25 14:20:57
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2020/11/25 14:20:57 nowa pozycja