Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4270537
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3719953
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3717976
6Interpelacje i zapytania radnych3189314
7Uchwały Rady Miasta2506953
8Nabór na stanowiska2413896
9Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102322135
10Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
11Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142163842
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2044963
13Informacje o wyniku naboru1539209
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1520296
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1420501
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Informacje o wyniku naboru1361860
18Strona główna1346619
19Urząd Miasta Szczecin1335789
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1334693
21Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121325740
22Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1317359
23Mała dotacja do 10 tys. zł1283734
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215276
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1058412
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego991805
28Ogłoszenia konkursów ofert980240
29Strona główna955885
30Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego894723
32Biuro Obsługi Interesantów880364
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.782507
34Rada Miasta Szczecin750668
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji735284
36Plany i raporty729955
37Sesje Rady Miasta703589
38Wyjaśnienia treści SIWZ700267
39Wydział Oświaty688920
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego687365
41Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin678072
42Interpelacje i zapytania radnych655682
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.655496
44Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin639419
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.635469
46Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623407
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.618349
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.603814
49Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta592995
50Sesje Rady Miasta591331