Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4339578
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3896186
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3751876
6Interpelacje i zapytania radnych3412574
7Uchwały Rady Miasta2538445
8Nabór na stanowiska2431198
9Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102399466
10Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142251702
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2058666
13Informacje o wyniku naboru1557496
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1525975
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1437081
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Informacje o wyniku naboru1389376
18Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1360560
19Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1352281
20Strona główna1346619
21Urząd Miasta Szczecin1345158
22Mała dotacja do 10 tys. zł1343850
23Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121330822
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215578
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1090737
27Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1064357
28Strona główna1045773
29Ogłoszenia konkursów ofert1007097
30Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego917615
32Biuro Obsługi Interesantów884777
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.796769
34Sesje Rady Miasta794523
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji760720
36Rada Miasta Szczecin759300
37Plany i raporty734963
38Wyjaśnienia treści SIWZ734042
39Wydział Oświaty694800
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego691559
41Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin681099
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.674346
43Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin664309
44Interpelacje i zapytania radnych655682
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.648018
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.631388
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.623551
48Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623543
49Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta619157
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.601920