Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Nazwisko i imię Funkcja Klub Okręg Głosy e-mail Status
Bagiński Mariusz Radny Bezpartyjni I 1430 mariusz.baginski@miasto.szczecin.pl Powołany
Balicka Jolanta Radny Bezpartyjni III 1771 jolanta.balicka@miasto.szczecin.pl Powołany
Baran Bazyli Radny Koalicja Obywatelska IV 3635 baranbazyli@gmail.com Powołany
Bartnik Paweł Radny Koalicja Obywatelska II 5154 pawel.bartnik@miasto.szczecin.pl Powołany
Biernat Stefania Radny Prawo i Sprawiedliwość I 3912 stefaniabiernat@poczta.onet.pl Powołany
Biskupski Marcin Wiceprzewodniczący Koalicja Obywatelska I 3849 marcin.biskupski@rada.szczecin.pl Powołany
Chabior Marek Radny Prawo i Sprawiedliwość I 1915 Odwołany
Dąbrowski Witold Radny Prawo i Sprawiedliwość II 1435 witold.dabrowski@rada.szczecin.pl Powołany
Duklanowski Leszek Radny Prawo i Sprawiedliwość V 3853 ldukla@interia.pl Powołany
Dzikowski Władysław Radny Bezpartyjni I 2387 Powołany
Grenda Agata Radny Bezpartyjni II 557 agata.grenda@rada.szczecin.pl Powołany
Herczyńska Maria Magdalena Radny Koalicja Obywatelska III 1537 maria-magdalena-herczynska@wp.pl Powołany
Jackowski Dominika Radny Koalicja Obywatelska II 767 dominika.jackowski@rada.szczecin.pl Powołany
Jaskulski Patryk Radny Koalicja Obywatelska IV 3302 kontakt.patrykjaskulski@gmail.com Powołany
Kadłubowski Łukasz Radny Koalicja Obywatelska V 3879 kontakt@lukaszkadlubowski.pl Powołany
Kolbowicz Marek Radny Bezpartyjni II 2238 m.kolbowicz@interia.pl Powołany
Kurzawa Agnieszka Radny Prawo i Sprawiedliwość III 1466 agnieszka.kurzawa@rada.szczecin.pl Powołany
Lewandowski Roman Radny Prawo i Sprawiedliwość 4 505 roman.lewandowski@rada.szczecin.pl Powołany
Łażewska Renata Przewodniczący Bezpartyjni V 1087 renata.lazewska@rada.szczecin.pl Powołany
Łongiewska-Wijas Edyta Radny Niezrzeszony I 1858 edyta.longiewska@gmail.com Powołany
Matecki Dariusz Radny Prawo i Sprawiedliwość V 1227 dariuszmatecki@gmail.com Powołany
Myśliwiec Maria Radny Bezpartyjni IV 1481 mj.mysliwiec@wp.pl Powołany
Pańka Urszula Radny Koalicja Obywatelska II 2364 ula@panka.eu Powołany
Pawlicki Marcin Radny Prawo i Sprawiedliwość III 2845 marcin@pawlicki.pl Powołany
Posłuszny Jan Radny Koalicja Obywatelska V 3940 jposluszny@wp.pl Powołany
Romianowski Krzysztof Radny Prawo i Sprawiedliwość I 1275 krzysztof.romianowski@wp.pl Powołany
Słowik Przemysław Radny Koalicja Obywatelska III 3059 radny@przemyslawslowik.pl Powołany
Sochański Bartłomiej Wiceprzewodniczący Prawo i Sprawiedliwość IV 5245 Odwołany
Stankiewicz Robert Radny Prawo i Sprawiedliwość II 4437 robert.stankiewicz@miasto.szczecin.pl Powołany
Szyszko Maciej Radny Bezpartyjni I 2037 Odwołany
Tyszler Łukasz Radny Koalicja Obywatelska I 2708 tyszler@poczta.onet.pl Powołany
Ussarz Maciej Radny Prawo i Sprawiedliwość IV 844 maciejussarz@gmail.com Powołany
Wilkocki Michał Przewodniczący Bezpartyjni II 2392 michal.wilkocki@miasto.szczecin.pl Odwołany
Zielińska Grażyna Wiceprzewodniczący Koalicja Obywatelska IV 2444 grazyna.zielinska@rada.szczecin.pl Powołany
Żylik Mirosław Radny Bezpartyjni V 840 m.zylik@gazeta.pl Powołany